POMOC DROGOWA

604 557 546

Pomoc drogowa – wsparcie podczas kolizji lub awarii, Trzebinia


Nagła awaria samochodu czy też kolizja na drodze z pewnością nie należą do przyjemnych zdarzeń. Sytuacje te niestety kosztują sporo nerwów i stresu związanego z transportem uszkodzonego pojazdu i jego późniejszą naprawą. Jeśli chcesz w tego rodzaju sytuacjach zaoszczędzić sobie dalszego i zupełnie niepotrzebnego stresu, zwróć się po pomoc do fachowców.

Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników Renomat zapewnia profesjonalną pomoc drogową, ale też serwis samochodowy. Dysponujemy doskonale przygotowanym samochodem wyposażonym w platformę, która umożliwia bezpieczny transport uszkodzonego pojazdu pod wskazany adres.

Zainteresowanym Klientom oferujemy również pomoc w postaci użyczenia samochodu zastępczego i odebrania uszkodzonego auta do naprawy.

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość usług, ale też możliwość dopasowania ich zakresu do potrzeb Klienta. Uszkodzony pojazd możemy odstawić w dowolne miejsce – pod adres domowy, warsztatu samochodowego czy też na wybrany parking strzeżony.

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dla klientów naszego serwisu samochód pomocy drogowej dostępny jest 24 godziny na dobę.

604 557 546