RENOMAT

Z Wami od ponad 30 lat

O NAS


Zakład nasz zajmuje się przeglądami i naprawami samochodów osobowych oraz dostawczych.

Tradycja zakładu sięga końca lat osiemdziesiątych.

Od początku istnienia firma prężnie rozwija się pod kątem usług na rynku samochodowym rozbudowując hale i pomieszczenia warsztatowe oraz uzupełniając wyposażenie zakładu w coraz nowszą aparaturę diagnostyczną i elektroniczną niezbędną do napraw samochodów nowej generacji, wyposażonych w ukłądy poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Renomat zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowniczą , któa pogłębia swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne na organizowanych kursach i szkoleniach odbywających się w:

Ponadto jesteśmy zrzeszeni w ogólnopolskiej sieci warsztatów OK SERWIS co procentuje w zdobywaniu dodatkowej wiedzy i doświadczenia potrzebnego przy naprawach coraz bardziej skomplikowanych samochodów.

Jesteśmy autoryzowanym centrum hamulcowym ATE gdzie na organizowanych szkoleniach również podnosimy swoje kwalifikacje, co szczególnie ma wpływ na bezpieczeństwo układów hamulcowych w Państwa pojazdach.

Uczestniczymy także w konkursach. Naszym największym osiągnięciem jest zdobycie 4-go miejsca w ogólnopolskim konkursie "Mechanik Roku".

Nie ukrywamy radości z faktu, iż to wyróznienie motywuje nas do dalszej pracy. Dla Państwa jest to powierdzenie naszych kompetencji oraz wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.