Blog

Cover Image

Remont silnika – kiedy się opłaca?

Silnik stanowi najważniejszą część w każdym samochodzie. Jego uszkodzenie stanowi największy problem, i w zależności od rozmiaru szkód mówić można o jego wymianie, na nowy, lub remoncie kapitalnym. Naprawę silnika warto powierzyć fachowej firmie takiej jak Renomat, ponieważ jest to niezwykle skomplikowany proces.

Więcej

Cover Image

Na czym polega regeneracja pompy wtryskowej?

W samochodach pompa wtryskowa jest jednym z ważniejszych elementów. Odpowiada ona bezpośrednio za wtłaczanie i odpowiednie dawkowanie paliwa, dzięki któremu silnik pracuje, a więc pojazd jest odpowiednio zasilany. W związku z tym awaria tego podzespołu może być kłopotliwa i powodować konsekwencje i kolejnych układach.

Więcej

Cover Image

Kiedy i dlaczego zleca się badanie techniczne pojazdu po wypadku?

Nikogo nie trzeba przekonywać, że badania techniczne są niezmiernie ważne. Od nich zależy nasze bezpieczeństwo na drodze oraz dopuszczenie samochodu do użytku. Przepisy określają wyraźnie, kiedy należy auto poddać przeglądom, ale zdarzają się sytuacje, kiedy musimy oddać samochód na dodatkowe badanie- najczęściej po wypadku.

Więcej

Cover Image

Na czym polega badanie techniczne auta z instalacją LPG?

Każdy pojazd, aby mógł być dopuszczony do jazdy na drogach musi mieć aktualne badania techniczne. Dotyczy to również samochodów z instalacją LPG. Przegląd techniczny musi być wykonany przed wygaśnięciem poprzedniego. W przeciwnym razie samochód nie będzie mógł poruszać się po drogach, a w przypadku kontroli dowód rejestracyjny może zostać zabrany, a właściciel pojazdu ukarany mandatem.

Więcej

Cover Image

Witamy na blogu!

Został on stworzony żeby przybliżyć Państwu naszą działalność.

Więcej

RENOMAT S.C.

Trzebinia ul.Długosza 5

renomat@interia.pl

32 61 21 391

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek : 8:00 - 17:00

Sobota: 8:00 - 14:00